Megoldatlan

Parkban az út rossz állapotban van

A Homoktövis utca 117. mögött a parkban az út elég rossz állapotban van. Sőt nem csak ott, hanem több helyen is. Valahonnan hiányzik a kő, de a legtöbb problémás helyen kiállnak a kövek és veszélyes, a gyerek is és én is orra bukunk benne, babakocsi elakad stb.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Homoktövis u. 117

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A parkot körbeveő sétány állapota kapcsán több észlelést is tettünk. Meglátásunk szerint a sétány alépítménye vagy nem volt megfeleleően kialakítva, vagy az évek során nagyon megrongálódott, mert mind...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Elem utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely a Bőröndös utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bőröndös utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kerti csap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére