Megoldatlan

Graffiti eltávolítás

Kérem, távolítsák el az ELMŰ szekrényen található graffitit.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 277

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2019. 04. 26.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/136597/2019/HÜgyintézőnk: Lőri Sándorné Ügyfélkapcsolat száma: 100031340318    Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Ügyfelünk!   Társasá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TraffiCOM
    BAH-csomópont (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Önkényuralmi jelkép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik az aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére