Megoldott

Nyitott (hiányos) elektromos szekrény - Hűvösvölgyi út

Anonim Járókelő

Lehet, hogy csak nem lett befejezve, vagy valakinek megtetszett maga a szekrény és hazavitte.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 5

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szekrény felső részét pótolták.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2019. 04. 29.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/141126/2019/HÜgyintézőnk: Gorzsás GáborÜgyazonosító száma: 00044681    Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Ügyfelünk!  Társaságunkhoz é...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tárogató út (II. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Botlásveszélyes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lorántffy Zsuzsanna út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére