Megoldott

Tákolt lámpaoszlop

Az Oktogonon az Aradi utcánál történt ilyen módon a lámpa tövének a letakarása. Félmegoldásnak parádés, de azért emlékeztetném az illetékest, hogy nem kéne évekre így hagyni.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nektek, Budapestieknek mennyi bajotok van :) most ezt nem rosszindulatból mondom, félreértés ne essék! Szakmabeli vagyok, rengeteg ellopott kandeláber dekni ajtót pótoltam már műanyaggal. Az első az e...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4462)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a jelzett hiba soron kívüli elhárításáról inté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták. Köszönöm a Járókelő segítségét!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ebben a percben cseréli egy szaki a borítást.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a pontosítást!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelzőlámpa oszlop, nem a BDK hatásköre!!!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére