Megoldott

Összefirkált szemetesek

Tisztelt Illetékesek!

A Sportligetben található MINDEN EGYES kutya-szemetes oldalára gyűlölködő feliratot festettek, némelyik ferde is (mármint a szemetes). Az az egy, ami nincs összefirkálva, egy fának van támasztva.
Kérem, hogy az ÖSSZES kutya-szemetest szíveskedjenek megtisztítani/lefesteni, vagy amit lehet és megigazítani!
(Képek a hozzászólásokban is vannak.)

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 218

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották. Néhány kép:
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Direkt nem tesz senki feljelentést ez ellen az ámokfutó ellen?...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    További gyönyörűségek.
  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Örs vezér tere, hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy nagyobb zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bajcsy-Zsilinszky Kórház (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére