Megoldott

Beszakadt fedél

Beszakadt a fedél a kocsma előtt. Telekomos.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 10-12

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT JÁRÓKELŐ.HU
    Köszönjük észrevételét a beszakadt fedlappal kapcsolatban, melyet a 81202197 számú azonosítón továbbítottunk műszaki munkatársainknak. A probléma kivizsgálásáig, illetve további
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére