Megoldásra vár

Firkás pad

Tisztelt illetékes!
A Margitszigeten, a nagy szökőkúttól néhány tíz méterrel északra az egyik pad össze van firkálva.
Kérem tisztítsák meg.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hajós Alfréd stny.

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00044564 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére