Megoldott

Kamionforgalom

A Mogyoródi úton mostanában jelentősen megnövekedett a kamionforgalom. Reggel fél hattól egészen 9 óráig folyamatosan járnak a homokot vagy más építkezési anyagot szállító kamionok. Nem elég, hogy lassan élhetetlen ez a része Zuglónak a rengeteg autó miatt, most még a kamionok is hozzájárulnak a mindennapi zajhoz és porhoz. Kérnénk, hogy legalább ott, ahol egysávos a Mogyoródi, tiltsák be a kamionok forgalmát.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 139

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ádám!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-ról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy ha...
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Mogyoródi út teherforgalmával kapcsolatban az alábbi választ adjuk: A Mogyoródi út 12 tonnás össztömeg-korlátozási övezetbe esik, így itt kamionok csak térítés ellenében kapható
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csizmár Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    A közelben lakóparkok épülnek. :-/
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kiss Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schmauder Tamás
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pillangó utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére