Megoldásra vár

Illegális hulladéklerakás

FRISSÍTÉS 2019.05.29.:
"(a) hulladéknak csak egy része található önkormányzati tulajdonú közterületen,
nagyobb része a 29840/1 helyrajzi számú, nem önkormányzati tulajdonú (MÁV
fenntartású) területen található."

----

Ahogyan a fényképeken is látszik, hatalmas mennyiségű szemét gyűlt össze a "senki földjén".
El kellene szállítani. Háztartási és veszélyes hulladékok, sitt vegyesen, minden van.

A fényképek 2019. 04. 16-án délelőtt készültek.

Köszönöm az intézkedést!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Komáromi út 41

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges és lehetséges intézkedések megtétele céljából.

    Üdvözlettel:

    Péter Csaba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Akkor a kisebb észét kiválogatja az Önkormányzat, a többit pedig majd a MÁV elintézi? Csapatmunka! Remélem a végeredmény tiszta környék lesz.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Komáromi út 41, 1142 (47.53902594, 19.10367475, 19)"-ról "Budapest, Komáromi út 41, 1142 Magyarország (47.538834, 19.103833, 16)"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Ahogyan a fényképeken is látszik, hatalmas mennyiségű szemét gyűlt össze a "senki földjén". El kellene szállítani. Háztartási és veszélyes hulladékok, sitt vegyesen, minden van. A fényképek 2019. 04. 16-án délelőtt készültek. Köszönöm az intézkedést!"-ról "FRISSÍTÉS 2019.05.29.: "(a) hulladéknak csak egy része található önkormányzati tulajdonú közterületen, nagyobb része a 29840/1 helyrajzi számú, nem önkormányzati tulajdonú (MÁV fenntartású) területen található." ---- Ahogyan a fényképeken is látszik, hatalmas mennyiségű szemét gyűlt össze a "senki földjén". El kellene szállítani. Háztartási és veszélyes hulladékok, sitt vegyesen, minden van. A fényképek 2019. 04. 16-án délelőtt készültek. Köszönöm az intézkedést!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett helyszínen sajnálatos módon rendszeresen visszatérő probléma az
    illegális hulladéklerakás.

    Ugyanakkor jelezzük, hogy a Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya csak az
    ön
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére