Megoldásra vár

Levágott ágak

A Rákospatak mellett ( Rákospatak utca x Komáromi utca térsége) a fák metszése után a helyszínen maradtak az ágak. Némelyik már csúszik bele a patakba, el kellene szállítani.

Csatolok egy google maps kivágatot is, amin piros vonallal bejelöltem a helyszínt.
A fényképeket 2019. 04. 16-án délelőtt készítettem.

Köszönöm az intézkedést!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákos tér 5

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett helyen a nagyfeszültségű vezeték miatt az ELMŰ
    végeztette a fák gallyazását.

    Az otthagyott zöldhulladékkal kapcsolatos panaszát - hatósági intézk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa a Thokoly úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fák hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pillangó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pillangó utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére