Megoldásra vár

Graffitis oszlop

Tisztelt Illetékes!
A Timur utca és a Menyhért utca kereszteződésen lévő oszlopot összegraffitizték. Kérem, hogy ezt fessék le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Timur u. 55

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2019. 04. 23.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/131611/2019/HÜgyintézőnk: Andrasek GáborÜgyiratszámuk: JAROKELO-BUDAPEST-00044427Ügyfélkapcsolat: 100031249073     Tárgy: Tájékozt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére