Válaszra vár

Felesleges oszlop

Tisztelt Illetékes!
A Szentendrei út és a Keled út kereszteződésénél található egy felesleges, rozsdás, graffitis oszlop. Kérem, hogy ezt bontsák el!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 139

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére