Megoldatlan

Szemét

Tisztelt Illetékes!

Kérem, hogy a jelenleginél sűrűbben takarítsák össze a szemetet a Pusztaszeri úti szelektív hulladékgyűjtő sziget közvetlen környezetében!

Köszönettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pusztaszeri út 16

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai
    hetente há
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai
    hetente három alkalommal takarí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz, kérek egy újraküldést!
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére