Megoldatlan

488 db hiányzó és hibás utcanévtábla Pestszentimrén

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2019.09.02.
"Még sehol semmi változás."
-----
Tisztelt Illetékes!

A mielőbbi megoldás érdekében az elmúlt hetekben feltérképeztem Pestszentimre létező összes utcanévtábláját, így már nem lehet kifogásuk a felderítésre fordított idő! Pontos helyszínek, valamint jelmagyarázat és leírás az alábbi térképen:

https://drive.google.com/open?id=1V8-Ij5o4GrB_Feo0I0kVcONO5OM1EvLV&usp=sharing

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Nemes u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    JÓ HÍR!

    2019.09.24-én elkezdték az új táblák kihelyezését! Kossuth Ferenc-telep és Belsőmajor java részén már elvégezték a munkát, ami jelenleg is folyamatban van! Reméljük, 1-2 héten belül sikeresen...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Remélem, már folyamatban van legalább a táblák gyártása, mert lassan fél éve, hogy bejelentettem...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Pestszentimrei Polgármesteri Hivatal Vagyon- és Lakásgazdálkodási Iroda felé, a vli@bp18.hu e-mail címre.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    A 2019. szeptember 02. napján a Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. Ügyfélszolgálati osztályára elektronikus úton érkezett, JAROKELO-BUDAPEST- 0044410 azonosító számú lako
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést továbbítva a Budapest Főváros XVIII. kerület
    Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Polgármesteri Hivatal paksa.zsuzsanna@bp18.hu címre.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A mielőbbi megoldás érdekében az elmúlt hetekben feltérképeztem Pestszentimre létező összes utcanévtábláját, így már nem lehet kifogásuk a felderítésre fordított idő! Pontos helyszínek, valamint jelmagyarázat és leírás az alábbi térképen: https://drive.google.com/open?id=1V8-Ij5o4GrB_Feo0I0kVcONO5OM1EvLV&usp=sharing"-ról "FRISSÍTÉS: 2019.09.02. "Még sehol semmi változás." ----- Tisztelt Illetékes! A mielőbbi megoldás érdekében az elmúlt hetekben feltérképeztem Pestszentimre létező összes utcanévtábláját, így már nem lehet kifogásuk a felderítésre fordított idő! Pontos helyszínek, valamint jelmagyarázat és leírás az alábbi térképen: https://drive.google.com/open?id=1V8-Ij5o4GrB_Feo0I0kVcONO5OM1EvLV&usp=sharing"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még sehol semmi változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönettel vettük a JAROKELO-BUDAPEST-00044410 azonosító számú Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatához érkezett, utcanévtábla kihelyezésével kapcsolatos megkere...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Polgármesteri Hivatal részére az uszi@bp18.hu email címre.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    A 2019. április 15. napján a Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. Ügyfélszolgálati osztályára elektronikus úton érkezett, JAROKELO-BUDAPEST-00044410 azonosító számú lakossá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A térképen részletesen rajta van minden (hibás tábla pirossal [megjegyzésben a konkrét hiba is szerepel]; hiányzó tábla kékkel). A feltöltött kép csak illusztráció, ezzel a táblával semmi gond nincs.
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi a hiba ezekkel a táblákkal?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogos, de egy próbát szerintem megért!
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre kétlem, hogy az önkormányzat kiadna 3-3,5 millió forintot. Kb. ilyen összeggel lehet számolni.
  • Egyedi Gyula hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos nincsen rá keret önkormányzatnak ara nincsen hogy busz végét meg csinálják mert sokba van szarba ugyban ülnek utasok nem még táblára legyen pénz majd az új város vezetés bisztos meg csinálja
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hibás utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Gyula utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Eltűnt utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére