Válaszra vár

Kifosztott elektromos szekrény.

Ezt talán el kéne bontani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Goldmann György tér

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-60765/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Elmű.
    Megnyugtató a tudat, hogy van, ami nem változik. (Persze ez csak vicc.)

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/37030/szetesett
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Csurka Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére