Megoldott

Elborult MT szekrény

Tisztelt Illetékes!

A Hathi étterem előtt egy Telekomos doboz feldőlt, lógnak a kábelek.

Előre is köszönöm az intézkedését.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Teve u. 31b

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Szilágyi Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm!
  • Szilágyi Dóra visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Ideiglenesen felállítva, véglegesítésre kiadva.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TISZTELT JÁRÓKELŐK.HU,
    KEDVES ÜGYFELÜNK!
    Köszönjük észrevételét, melyet a 81031707 számú azonosítón továbbítottunk műszaki munkatársainknak. A probléma kivizsgálásáig, illetve további visszajelzésünki
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szilágyi Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akna fedlap lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lehel utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére