Megoldott

Megrongált biztonsági berendezés

Két évvel az előző rongálás/javítás után a XVII. kerület 513. utcában a 20. lépcsőházzal szembeni járdán lévő berendezést valakik ismét megrongálták. A berendezés száma: 314-2071.
(Ha jól sejtem ez a Főgáz tulajdona.)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4429)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatom:
    A bejelentett hibát munkatársaink 20...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Magjavították.
    Jelzem máskor is igen gyorsan "rámozdulnak a bejelentésre!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére