Megoldott

Kifakult tábla

A Helsinki út és Kossuth Lajos utca kereszteződésénél lévő zebránál kifakult az egyik átkelésjelző-gomb táblája.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 32

Hozzászólások

  • Füleki Flavián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XX. Helsinki út - Kossuth Lajos utca csomópontban észlelt, kopott tájékoztató táblákkal kapcsolatos bejelentését.
    A táblák leszerelését megrendeltük. A pótlásukat nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitépett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fényterelők nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lefújt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére