Megoldott

Érthetetlen megállni tilos tábla

Ez a tábla itt mit szeretne? Solymár u. 10 és a bölcsőde közötti parkoló.
Kijelölt parkolóhely, mögötte az automata.
A megkezdett vízmű munkálatok jó pár méterrel arrébb történnek, itt láthatóan nincs semmi dolguk és nem is használják semmire ezt a részt. Mi, ott lakók parkolnánk a kijelölt helyeken, de így kérdéses a jogunk rá.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Solymár u. 10. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a fényképes visszajelzést :)
  • Járókelő Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott. Rég.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 44232-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a Solymár utcai megállni tilossal kapcsolatos bejelentésére, a következő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Székely Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Valaki tolatott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hibás kresztábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyula Szegedi
    Illetékes: Budapest Közút
    Galagonya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére