Megoldott

Szemètlerakó

A Tábornok utcában a vasúti töltèsnèl gondolták azt páran, hogy jó ötlet oda rakni a szemetüket. Szerintem nem az.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ez így van. 1-2 napig szokott tiszta maradni, aztán megint elkezdik oda hordani. Megoldás nem tudom mi lehetne. Talán kamera?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár most épp nincs fotóm, de a terep egyáltalán nem tiszta. A szemét mondhatni állandóan ott van. Néha eltűnik, aztán újra lesz.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a visszajelzést!
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra lehet állítani :)
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Már tiszta a terep :)
  • Kristóf Anna hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiába kommunikáltok az önkormányzattal, nem ő az illetékes.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szelektív hulladékgyűjtés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizuláis környezetszennyezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére