Megoldott

Csatorna lefolyó buszmegállóban eldugult

A vágány utcai MOL benzinkút melletti 20/30/32-es buszok belváros felé vezető megállójában levő csatorna elfolyó állandóan eldugul, eső esetén problémát okozva a megállóban. Szükséges annak a felszíni kitakarítása.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány u. 21

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Gergely!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-ról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy...
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Csurka Gergely Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink az eldugult víznyelőt már
    ki is tisztították.
    Sajnos azonban (ahogy a fotón is látszik), ha a járókelők
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Csurka Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére