Megoldott

Padka a járdán

A röppentyű utca végén a rákos patak feletti hídon van egy kisebb szintkülömbség ami akadályt képez a minden féle keréken guruló szerkezetnek. Ide szeretnék valamilyen feljárót kérni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Gábor!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-ról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy h...
  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen le aszfaltozva köszönöm!
  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A terület újraaszfaltozása április 16-án megtörtént.

    Tisztelettel,

    Sebeszta Attila
    divízióvezető
    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Közterületi Divízió
    1139 Budapest, Hajdú u
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő :) Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Felemás helyzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Újhegyi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére