Megoldásra vár

Összefirkált jelzőlámpa

A Mártírok útja és Kossuth Lajos utca sarkán lévő egyik jelzőlámpa zöld jelzése össze van firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 142a

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XX. Mártírok útja - Kossuth Lajos utca csomópontban észlelt, összefirkált jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDA...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitépett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fényterelők nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lefújt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére