Megoldott

Rendszám néküli autó

Tisztelt járókelők a tegnap napon a XXI.kereletben Csepelen a lakó telepen egy rednszám néküli autó magára hagyatva ott áll a parkolóban elég régóta ott állhat mert nem volt meg mozdítva ezért szeretném kérni az illetékenek tovább küldeni nagyon meg köszöném ha meg tenném a dunadűlő utca található

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Dunadűlő út 3

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem láttam ott ezt az autót.
  • Ádám Kiss visszajelzésére vár.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1192/024-85/19

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk!

    Budapest , 2019.04.08.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő (13033).

    2019-04-07 10:53 időpontban Já
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére