Megoldott

közlekedési lámpa kiégett

Kvassay út felől jőve a középső lámpa narancssárga része nem világít

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Erdős Szilveszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4385)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A hiba elhárítására felkérjük a jelző...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Erdős Szilveszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére