Megoldott

Digi akna beton fedlap beszakadt

A Budaörsi út 151/B előtti Digi tulajdonban lévő akna fedlap be van szakadva, es azonnali cserére szorul.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 151b

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csurka Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a fedlapot.
    Köszönjük!
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Területileg illetékes kollégáink felé továbbítottuk bejelentésüket,
    intézkedésükig szíves türelmüket kérjük.

    Köszönjük megkeresését.

    Tisztelettel:

    --------------------------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "DIGI"-ra.

  • Csurka Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Aszfalthiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Villanyvezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére