Megoldott

Falfirka: tiltott önkényuralmi jelkép

Anonim Járókelő

Reitter Ferenc utca - Kucsma utca kereszteződésénél a buszmegállóban egy kerítésen tiltott önkényuralmi jelkép falfirka "díszeleg".

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Időközben eltávolították, példás gyorsasággal.
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értem, az egyik hatóság miért nem könnyíti meg a bejelentők dolgát azzal, hogy saját maga, hivatalból fordul az illetékes másik szervhez. És hogy értik azt, hogy könnyen összetéveszthető? Mivel? t...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    elküldtük a XIII. kerületnek
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Önkormányzatának 48/1994 számú Köztisztasági rendelete pontosan definiálja, hogy egy adott terüle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összegraffitizett buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffiti a falakon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újpest-városkapu M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére