Megoldott

Ránk hulló kövek

Kőbánya alsó, vasútállomás alatti járda, a gyalogosok feje fölött oda nem illő kőomlással

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Siklósi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, az intézkedést már meg is tették, a kövek eltűntek
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Köszönettel vettük Társaságunk részére tett észrevételét. A 4347. számú észrevétel kapcsán az alábbiakról informáljuk.

    Ezúton szeretnénk tájé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Siklósi Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére