Megoldatlan

Firkás növényládák

Frissítés 2019.06.29.
2019. június 29. 14:28
Nincs változás. Kérem újraküldeni.

Tisztelt illetékes!
A Dohány utca 79 elötti növényládák össze vannak graffitizve.
Kérem tisztítsák meg őket.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Alsó erdősor 7.

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt illetékes! A Dohány utca 79 elötti növényládák össze vannak graffitizve. Kérem tisztítsák meg őket. Munkájukat köszönöm!"-ról "Frissítés 2019.06.29. 2019. június 29. 14:28 Nincs változás. Kérem újraküldeni. Tisztelt illetékes! A Dohány utca 79 elötti növényládák össze vannak graffitizve. Kérem tisztítsák meg őket. Munkájukat köszönöm!"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás. Kérem újraküldeni.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A Járókelőn tett 00043376 számú, firkás növényládák című bejelentésére szíves tájékoztatásul:
    A növényládák graffiti-mentesítését megrendeltük a fenntartó cégtől.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére