Megoldott

Dohányzás a felüljárón.

Anonim Járókelő

Noha a nemdohányzók védelméről szóló törvény tiltja a zárt helyeken való dohányzást, a felsőcsatári úti felüljárón semmi sem jelzi ezt.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Gyömrői út 79

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy a tárgyi bejelentés alapján, 2019. március 26-án az érintett gyalogos felüljárón a dohányzási tilalomra figyelmeztető piktogramok pótlása megtörtént (
    ...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére a szükséges intézkedések megtétele céljából, a dohányzási tilalmat jelző táblák kihelye
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • XVIII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    Köszönjük szépen, hogy megtisztelt minket levelével!

    Alábbi levelére hivatkozva ezúton kívánom tájékoztatni, hogy a bejelentésben szereplő probléma nem tartozik a Városgazda XV...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére