Válaszra vár

Újabb pózna

Újabb használaton kívüli pózna. Kérem, szíveskedjenek eltávolítani!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út 15

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-67403/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni! BP Fővárosnak. Köszönöm.
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Legutóbb egy éppilyen oszlopról a Telekom vallotta be, hogy az övé.
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Engem pl. sokkal jobban zavar a Jászberényi utat jelző ókori jelzőtábla.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos feljebb a Pesti úton se akarta senki vállalni ezeket az ott felejtett póznákat. Pedig nagyon rondák, lehangolóak, ahogy ott rohadnak.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2019. 03. 28.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/97298/2019/HÜgyintézőnk: Menich KrisztinaÜK 100030825197    Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Bejelentő!  Társaságunkhoz 2019.03.19-é...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére