Megoldott

Blaha Lujza téri kátyúk

A Blaha Lujza téri parkoló és az Europeum Bevásárlóközpont közötti szakaszon (Blaháról körútra/körútról Blahára kanyarodva) mindkét sávban nagyobb méretű aszfalthiány találhatóbb több helyen is (a fotókon kettő kátyú szerepel, van ezeken kívül további kettő is adott szakaszon, illetve a Corvin Áruház előtti részen; egy a honlapon is jelezve van "Egész sávos kátyú" című bejegyzés alatt).

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A kátyút a BKK Közút helyreállította.
    Tisztelettel:
    JVSZ
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A képen látható kátyúk ügye a Józsefvárosi Önkormányzat illetékességébe tartozik.

    BKK Közút
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • bácsi Kazi hozzászólt a bejelentéshez.

    Hajrá!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kicsiny Zsóka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Víg utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mária Milkovics
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére