Megoldott

Kátyú a XIII. Göncöl#Gyöngyösi kereszteződésben

Egy korabbi javitas osszetoredezett, a busz terhelese miatt katyus.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Töreki Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyúkat valóban betömték. Mindenki döntse el maga, milyen minőségben...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

  • Töreki Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban kátyúztak, a megoldódott státuszt majd a végleges javítás után adnék. :-)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4307)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    Az üzemeltető, BKK Közút Zrt. tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Töreki Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rázós macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére