Megoldott

Cipő a villanydróton

Mi ez az új baromság? Miért kell a cipőt feldobni a villanyvezetékre?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 53

Hozzászólások

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Hivatkozással a lenti linken elérhető megkeresésre a következőkről tájékoztatjuk.
    A Budapest XI. kerület, Bartók Béla út 53. szám előtti közművezetéken lógó cipő eltávolítása m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.03.18. 19:00 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-36589/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Deák Ferenc tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére