Megoldott

Veszélyes kátyú

Ebben az utcában már többször bejelentettem kátyúkat. Az előzőt javították, de már itt is van a következő. Biciklisek számára életveszélyes lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenhegyi út 31a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönjük!
  • JVBERi0xLjQKMSAwIG9iago8PC9UeXBlIC9YT2JqZWN0Ci9TdWJ0eXBlIC9JbWFnZQovTmFtZSAv
    SkkxYQovV2lkdGggMTY1MwovSGVpZ2h0IDIzMzgKL0JpdHNQZXJDb21wb25lbnQgOAovQ29sb3JT
    cGFjZSAvRGV2aWNlUkdCCi9GaWx0ZXIgL0RDVERlY29kZQ
    ...
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Haladás, hogy már megjelölték.
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen az útszakaszon volt már egy bejelentésem. Tényleg nem a közút az illetékes, hanem a XI. kerület. Nehéz eligazodni az illetékesek útvesztőjében.
  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Dobos Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Friday, April 12, 2019 5:25 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subject: M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére