Megoldott

Buszmegállóba hagyott autó

Péntek éjszaka vagy szombat reggel/délelőtt történhetett egy baleset,aminek az (egyik) résztvevő autója befúródott Csepelen az Almafa utcai buszmegálló korlátjába. Mindenféle szempontból rossz helyen van! Ma szemtanúja voltam,hogy a busz nem tud beállni miatta rendesen a megállóba,mert a kocsi feneke a buszöböl kezdeténél van pont. Így a busz teljes hátulja kilóg a sávba!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Almafa u. 34

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték
  • Galó Krisztina visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:991/022-131/19

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk!

    Bp, 2019.03.19

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő (13033).

    2019-03-18 20:32 időpontban Járókelő.hu ezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Galó Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére