Megerősítésre vár

Leszakadt játszótér kapu

Frissítés 2019.05.15.
Nemrég voltam ott, megcsinálták szépen! Egy gyerekzár még jó volna a tetejére, most csak kilincs van amit a gyerekek is ki tudnak nyitni.
_______________
Ez bizony nem bírta tovább.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 55

Hozzászólások

  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.05.23. 21:12 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Ez bizony nem bírta tovább."-ról "Frissítés 2019.05.15. Nemrég voltam ott, megcsinálták szépen! Egy gyerekzár még jó volna a tetejére, most csak kilincs van amit a gyerekek is ki tudnak nyitni. _______________ Ez bizony nem bírta tovább."-ra.

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nemrég voltam ott, megcsinálták szépen! Egy gyerekzáfr még jó volna a tetejére, most csak kilincs van amit a gyerekek is ki tudnak nyitni.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.03.18. 18:52 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Allee melletti terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szell Csaba
    Fejér Lipót utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére