Megoldott

Álszelektív szemétgyűjtés

Mióta elkészült a Belváros Fő utcája, a szelektív hulladékot szelektíven gyűjtő nagy autó nem tud parkolni a Hild téren, ezért kézi erővel naponta eltávolítanak egy pár üveget a tetejéről, az alján levők valószínűleg évek óta ott vannak. A lakók pedig lelkiismeretesen hordják az üvegeket, és lelkiismeretlenül a körülötte lévő szemetet. A probllémát már jeleztem az illetékeseknek is, de nem történt semmi.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Növények nőnek a hulladékgyűjtőkben, tehát a probléma megoldódott. Talán jobb lett volna, ha teljesen megszüntetik őket, de az nyilván nehezebben ment volna.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő, az FKF levele alapján továbbítottuk az ügyet az V. kerületnek is. Üdv: admin
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. kerületben 3 db földbe süllyesztett hulladékgyűjtő sziget található, mind a három saját beruházásában és kivitelezésében készült.
    Társaságunk csak a gyűjtőszigetek ürítését
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Mátrai Veronika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére