Megoldott

Úttest megtört

Anonim Járókelő

Sáfrány utcában közvetlenül a Kondorosi út után a dél felé haladó oldalon megtört az aszfalt. Megengedett sebességnél is olyan, mintha dobbantón haladna az autó.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült a javítás.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták a múlt hét folyamán.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4299)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Fővárosi Vízművek Zrt. végzett mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    30-as tábla pár hete kitéve.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    tönkretett út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőérberki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére