Válaszra vár

Kilapult

Kilapították a jelzőtáblát.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 46

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Téves jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jakab Tamás
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Két sild

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére