Megoldott

Kitérő szemét

A jelzett területen rengeteg szemét szomorítja el a felüljárón közlekedőket. Igyekszem majd képet is készíteni a helyzetről. Tisztelettel kérem a kitakarítását! Intézkedésüket előre is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kitérő út

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Claus Sleepy hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00042935 számú bejelentésre az a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.03.18. 18:59 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Claus Sleepy hozzászólt a bejelentéshez.

    Előre is nagyon köszönöm!
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Claus Sleepy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére