Válaszra vár

Raklap darabok és szeméthalom az árokban

A Savoya Park barkácsáruház mögötti árokban a képen látható állapot szomorítja el az arra járókat. Tisztelettel kérem a kitakarítását! Intézkedésüket előre is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 17

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Claus Sleepy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kukak nem uritese

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zólyomi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hajtány sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére