Megoldásra vár

Hatból kettő piros nyíllal

A Kőtár út, majd a Törökverő út folytatásában a Fibula utcáig felfedeztem, hogy két régi kátyút piros nyíllal megjelöltek. Ezen a kis szakaszon a két úthibán kívül megjelöltem még négyet (dél felé haladva), amely legalább ennyire problémás. Az egyik egy nagy pukli, a másik egy jelentős süppedés és két kátyú a jelöléteken kívül. Kérem szépen a helyreállításukat. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökverő út 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Füleki Flavián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Claus Sleepy hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szép lett, csak ez a három úthiba maradt ki.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Claus Sleepy hozzászólt a bejelentéshez.

    A hatodik (a süppedéses).
  • Claus Sleepy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Magyar tudósok körútja (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére