Megoldott

Budafoki út - aszfaltdarabok az út szélén

Vélhetően kátyúkeletkezés miatt szóródtak aszfaltdarabok a Schönherz Zoltán kollégium mellett a Budafoki úti gyalogátkelőnél az út szélére/járdára.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4292)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Schönherz Zoltán kollégium mellett a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Már kb. 2 hete eltakarítottáák a darabokat, probléma megoldva!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    tönkretett út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőérberki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére