Válaszra vár

Szemetes árok

Tisztelt Illetékes!
A Timur utcai árok a Dezsőfia utca magasságában nagyon szemetes. Kérem, hogy szedjék össze!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Timur u. 95

Hozzászólások

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére