Megoldott

Szemét az oszlop alatt

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy a Timur utca és a Bekecs utca kereszteződésében található oszlop alá bedobált sok szemetet szedjék össze! Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bekecs u. 102

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen az elhagyott
    hulladékot munkatársaink eltávolították.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.
    Szemét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére