Megoldott

Graffitis dézsa

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy a Margit híd, budai hídfőjénél található cserépről minél előbb tisztítsák le a nagy graffitit!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lipthay u. 14

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztel Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a növénytartó
    cserépről az azt kihelyezőnek a feladata a graffiti eltávolítása
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére