Megoldott

Graffitis fal

Tisztelt FKF!
Kérem, hogy a Clark Ádám téri villamosmegálló mögötti támfalról mossák le a graffitiket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Lánchíd u. 1

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a graffiti
    eltávolítása megtörtént.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére