Válaszra vár

Nem vezet járda a gyalogátkelőhöz

Tisztelt Illetékes!
A Gesztenye utca és a Felsőmalom utca kereszteződésében nem vezet járda a gyalogátkelőhöz. Kérem, hogy a lehetőségekhez mérten minél előbb pótolják a hiányzó szakaszt!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Felsőmalom u. 5-7

Hozzászólások

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére