Megoldott

Helycserés támadás

Kérem, cseréljék meg a két táblát, mert az alsónak a sarka jelenleg pont szemmagasságban van!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 44

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Feljebb került mindkét tábla. Megoldva.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Már többször majdnem lefejeltem.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák áthelyezésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helyreigazítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Salkaházi Sára rakpart (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Jelzőfény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére